שרה העצני כהן 2017-01-17T10:35:33+00:00

שרה העצני כהן

שרה העצני כהן

יו"ר תנועת 'ישראל שלי'

שרה העצני כהן, יו"ר תנועת 'ישראל שלי', התנועה הציונית-לאומית הגדולה ברשת, המעודדת אקטיביזם ציוני בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות. התנועה הוקמה בשנת 2010 על ידי נפתלי בנט ואיילת שקד והצליחה לקדם את הציונות ברשתות החברתיות תוך שינוי השיח והמציאות היומיומית.

התנועה בראשות העצני-כהן עוסקת בפעילות יחסי ציבור והסברה ברשת האינטרנט בכלל וברשתות חברתיות מקוונות בפרט. לתנועה פעילות רחבה בדפי הפייסבוק שלה שקיימים בשפות עברית, אנגלית, רוסית וערבית וכן בחשבון הטוויטר שלה וברשימת אימיילים המונה עשרות אלפי מנויים. התנועה יוזמת פעולות מחאה ציבוריות והפגנות כנגד פעילות מצד חוגי שמאל קיצוניים וגורמים בינלאומיים המקדמים 'דה לגיטימציה' של מדינת ישראל.

העצני-כהן החליטה לשים בראש סדר העדיפויות בתנועה את האתגר הלאומי של המלחמה בBDS ובתנועת הדה-לגיטימציה בעולם כנגד ישראל. בתנועה חברים מעל 150 אלף איש, הנחשפים לפעילות ענפה באמצעות תכנים ציונים, סרטונים ופעולות בהן לציבור יש כוח להשפיע על המציאות, מתוך הבנה שזירת הפעילות והאקטיביזם שינתה מקום מכיכר העיר לאמצעים הטכנולוגיים. כל זאת לצד שיתופי פעולה עם נבחרי ציבור, אישי ציבור וארגונים ציבוריים, מה שמוביל להפעלת לחץ ציבורי התורם לשינוע הציבור בישראל על המציאות בה הוא חי.

לצד הפעילות כנגד תנועות החרם, פועלת התנועה בתחומי ביקורת התקשורת בישראל ובעולם תוך פעילות מתמדת לתיקון עיוותים בסיקור. התנועה פועלת גם בתחומים של תמיכה בהתיישבות, במיעוטים הנאמנים למדינה ובתמיכה בלתי מעורערת בחיילי צה"ל בארץ ובעולם.

העצני-כהן פועלת מתוך חזון למצב את התנועה כתנועה חוץ פרלמנטרית ציונית שיש בידה הכוח להפעיל את הציבור בכל שכבות המדיה החברתית ואף בשטח.